من کی‌ام؟

امروز چیزی قریب به سه چهار ساعت وقت گذاشتم که فقط یک گزینۀ اضافی را به سایتم بیافزایم تا اگر کسی آمد، کنجکاو شد و خواست بداند که این کیست که می‌نویسد گزینۀ دربارۀ من را بزند و بفهمد من کی‌ام.

اما یک سوال من واقعا کی‌ام؟ آیا من همان چند خط و پاراگرافی‌ام که در «دربارۀ من» نوشته است؟ آیا یک آدم به توضیحات سایت و بیو اینستاگرامش محدود می‌شود؟

برایم جالب است که من خود هنوز نمی‌دانم چه کسی‌ام و می‌خواهم که دیگران بدانند. می‌خواهم که خودم را به دیگران معرفی کنم غافل از اینکه هنوز به جز مشخصات شناسنامه و چندتا از علایقم چیز بیشتری را در خود کشف نکرده‌ام.

به گمانم آدم هر چقدر هم که بخش «دربارۀ من» سایتش را کامل بنویسد یا هر چقدر هم که بیو کاملی در اینستاگرام داشته باشد اما باید زیرش بنویسد من هنوز خودم را خوب نشناخته‌ام که قرار باشد شما بشناسیدم. به گمانم آدم همواره یک صفحه از خودش را مطالعه نکرده و هیچوقت نمی‌تواند این کتاب را به پایان برساند زیرا که هر روز با ورقه‌ای جدید از خودش روبه‌رو می‌شود و این کتاب تنها زمانی بسته می‌شود که شُش‌های انسان از اکسیژن خالی باشند.

من خودم را نشناخته‌ام و شما هم نمی‌شناسید و هر چه که در اینجا منتشر می‌شود بخشی از هویت من و تلاش من در جهت شناخت بهتر خودم است و تجریه‌هایی‌ست که زیست‌شان کرده‌ام.

من الان که فهمیده‌ام خودم را خوب نمی‌شناسم در زیر تمام توضیحاتِ غیر مفصّل سایتم می‌نویسم من هنوز که هنوز است خودم را نشناخته‌ام پس توقع نداشته باشید شما بشناسیدم.

 

پی‌نوشت: نویسنده این متن یک موجود ناشناس می‌باشد که عاشق اینتر زدن است.

22:58 از 13/12/1399

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *